Afrodizyak Parfümler

Kişilerin özgüvenlerinin artıran ve karşı cinste etki bırakan parfüm çeşitleri arasında afrodizyak parfümler geliyor. İçerikleri oldukça farklı olan bu tür parfümler aynı zaman da diğer parfüm türlerine daha etkileyicidir.

Diğer parfüm türleri güzel ve hoş koku yayarken afrodizyak parfümler karşı cinsin duygularını etki altına alıyor. Parfüm içinde bulunan romantik, çiçeksi, şeker, çam ve odunsu kokular yer alıyor. Özellikle parfüm içinde olan kışkırtıcı ve özel hormonlar sayesinde kişinin cinsel yaşamına da olumlu katkı sunar.

Afrodizyak Parfüm Nedir?

Afrodizyak etkisi sadece parfüm içinde yer alan özel esanslar kaynaklanan bir durum değildir. Etkinin ortaya çıkmasının en önemli nedeni insan vücudunda bulunan bazı hormonların yani feromonların parfüm ile birleşmesidir. Bundan dolayı afrodizyak parfüm üreticileri bu konuda özel bir mesai harcarlar. Romantik ve cezbedici özelliği olan afrodizyak etkili cinsel parfümler kadın ve erkeklerin daha iyi hissetmelerini sağlar.

Afrodizyak Parfümlerin Üretimi

Afrodizyak etkili parfümlerin üretimi normal günlük hayatta kullanılan parfümleri gibi oluyor. Ayrıca bu tür parfümlerin üretiminde bazı farklılıklar bulunuyor. Üretim sürecinde parfümlerin içeriğinde genellikle bitki esansları kullanılır. Parfüm üretimi yapılırken kullanılan malzemelerin oranlarına da dikkat edilir. Çünkü yanlış bir şekilde fazla malzemelerin kullanılması kokular birbirlerini miksleyebilir. Vücuda duyarlı olması nedeniyle bu tür parfümlerin kokusunun daha etkili bir şekilde yayılmasını da sağlıyor.

Afrodizyak Parfümlerin İçeriğinde Neler Vardır?

Afrodizyak parfüm insanın etrafını etkilemek adına kullanılabilecek en iyi yöntemler arasında yer alıyor. Bu açıdan karşı cinsle bir araya gelinmesi halinde kişiyi diğerlerden ayırarak odak noktası haline getirir. Bu durumun oluşmasında afrodizyak parfümlerin içeriğinde yer malzemelerin etkisi oldukça fazladır. Parfüm içinde yer alan en önemli malzemeler şunlardır.

  • Vanilya esansı,
  • Lavanta esansı,
  • Orkide çiçeği esansı,
  • Karamel esansı.
  • Gül esansı,
  • Amber,
  • Buğur,
  • Safran,

Bu malzemelerin etkili ve hoş kokuları sayesinde kişinin daha mutlu olmasını da sağlıyor. Yukarıda yer alan malzemeler oluşturulan afrodizyak parfümü ile tüm etrafınızı etkileyebilirsiniz.

Afrodizyak Parfümler Ne İşe Yarar?

Afrodizyak parfüm kullanan kişilerin aşk hormonlarını cinselliği daha çok artırdığı görülmüştür. Koku içinde bulunan doğal maddeler sayesinde karşı cinsi baştan çıkarır hale getirebiliyor.

Hormonları harekete geçirerek kişiyi hem çekici hem de hafızalarda uzun süre kalmasını sağlıyor. Uzun süreli etkisi olmasın yanında farklı koku çeşitleri kişinin her zevkine hitap ediyor. Parfüm kokusu ile hafızalarda kalmak isteyen kişilerin önceliği afrodizyak parfümler oluyor. Bundan dolayı bu tür parfümler günümüzde birçok kişi tarafında tercih ediliyor.

Afrodizyak Parfümler Nelerdir?

Her zaman afrodizyak parfümlerin neler olduğu merak konusu olmuştur. Vicente Loopec, Hot Pheromone Parfume Man, Sergio Antonio, Hugo Boss ve Diesel parfümler afrodizyak parfümler olarak biliniyor.

Unisex nitelikte olan parfümlerin afrodizyak etkisi oldukça daha fazla olmaktadır. Günlük hayatta yolda yürürken kişilere kokularını hissettiriyorsa afrodizyak parfüm kullanmış demektir. Baş döndürücü etkisi ile dikkatleri üzerine çeken birçok farklı afrodizyak etkili parfümler bulunuyor.

Afrodizyak Parfümler Nerelerde Kullanılır?

Afrodizyak etkili parfümlerin en etkili kullanım alanları hiç kuşkusuz cinsel yaşam oluyor. Çünkü günlük yaşam kullanılması halinde etkileyici ve ağır bir koku bırakabilir. Karşı cinlerin birbirleriyle buluşması durumunda daha ilgi çekmek için gece hayatlarında kullanımı oldukça yaygındır.

Kalıcı kokusu sayesinde akıllarda daha uzun süre kalınması yanında mutlu bir birlikteliğin oluşmasını da sağlar. Cinsel isteği ve hazzı artırmada oldukça etkili olan bu tür parfümler partneri nerdeyse her yönden etkiliyor. Tarihe geçmiş olan afrodizyak parfümleri kullanarak partnerinizin memnuniyet seviyesini daha çok artırabilirsiniz.

Parfümünün Afrodizyak Etkisi Sağlamak İçin Kullanılan Yöntemler

Afrodizyak etkisini en iyi şekilde elde etmek için parfümün doğru bir şekilde kullanılması önem taşır. Afrodizyak etkili parfümler kullanırken kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususların olduğu unutulmamalıdır. Her zaman vücutta bulunan hormonların yayıldığı alanlara kullanılması ve bu alanların kuru olması gerekir.

Vücutta genellikle ense, bileklerin iç, kulak arkaları, dizlerin iç tarafı ve nabız noktalarına uygulanması gerekir. Bu alanlara sürülen parfüm kişiye has bir afrodizyak oluşturarak farklı bir koku yayar. Bu tür parfümler çok aşırı bir şekilde sürülmemesi gerekir. Aşırı bir biçimde parfüm sürülmesi daha fazla etki oluşturacağı anlamına gelmiyor.