Degra Hap

Ereksiyon ilaçları arasında kalıcı bir yere sahip olan degra hap, Dünya üzerinde ve ülkemizde ciddi satış rakamlarına ulaşmış kendini bu alanda ispat etmiştir. Eczanelerde ve internet sitelerinde rahatlıkla bulabileceğiniz bu hap ile cinsel sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Degra hap, 50 ve 100 mg olmak üzere 2 farklı seçenekte sunulmaktadır. Hap cinsel ilişkiden 30-40 dakika önce alınmalı, klasik hap alımında olduğu gibi su ile birlikte oral yoldan kullanılmalıdır. Bu hapın kullanımında önemli bir nokta da alkol tüketiminden önce veya sonra alındığına etkisini büyük ölçüde kaybetmesidir.

Erken Boşalma ve Sertleşmeye Kesin Çözüm

Eğer cinsel sorunlar yaşıyorsanız bu sorunlarınızı bal, ceviz, badem, fındık gibi besinleri tüketerek değil kalitesi ve geçerliliği onaylanmış cinsel sağlık ürünleri ile çözmelisiniz. Piyasada oldukça çok sayıda bulunan ürünler arasından seçim yapabilmek oldukça zor olacaktır. Hangi ürünün kesin ve etkili çözüm gösterdiğini öğrenebilmeniz için iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Degra 100 mg hap, milyonlarca erkeğin gönül rahatlığıyla kullandığı erken boşalma ve sertleşme gibi sorunlara kesin çözüm getiren mucizevi bir ilaçtır. Bu hap aynı zamanda,

 • Tamamen doğal ve bitkisel çözümler içermektedir.
 • Daha uzun süre etkisini gösterip daha kalıcı özelliktedir.
 • Daha iri ve daha görkemli gösterme özelliği vardır.
 • % 100 daha sert ereksiyon sağlamaktadır.
 • Cinsel ilişki süreniz 2 katına çıkacaktır.
 • Cinsel enerjiniz çok daha fazla olacaktır.
 • Daha uzun ve çok daha yoğun orgazm özelliği
 • Daha fazla ve daha kaliteli sperm sağlama özelliği

Kuvvet Macunları

Erkeklerin halsizlik, genel bağışıklık sisteminde zayıflama ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi için geçmişten bu yana kullanılmakta olan doğal bitkilerin karışımından meydana getirilen kuvvet macunları iktidarsızlık ve cinsel isteksizlik sorunlarına büyük katkılar sağlamıştır. Cinsel yönden zayıf olduğunu hisseden erkekler afrodizyak etkili bu macunları cinsel güçlerini yükseltmek için yıllardır etkin ve bilinçli bir şekilde kullanmaktadır.

Kuvvet Macunlarının İçeriği

Piyasada çok fazla sayıda macun türü bulunmaktadır. Bu ürünlerin en büyük özelliği içerisine kimyasal madde bulundurmadan tamamen doğal bitkilerden üretilmesidir. Genel olarak kuvvet macunları aşağıdaki bitki türlerinin karışımından üretilmektedir.

 • Bal, Dut Şurubu, Glikoz Şurubu, Polen, Soya Unu, Epimedyum(azgın teke otu olarak da bilinir)
 • Keçi Boynuzu, Yulaf, Zencefil, Havlıcan, Tarçın, Lepidyum, American Ginseng,
 • Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, GinkgoBiloba, Ginseng, Bal Kabağı, Demirdikeni,
 • Kola Bitkisi, Doğala Özdeş Aroma (Vanilya), Arı Sütü

Kuvvet macunları doğal olmaları nedeniyle birkaç saat içerisinde ani tepkiler yaratan formül özelliğinde değildir. Yan bu yönüyle kimyasal  özellikteki cinsel istek arttırıcı haplardan oldukça farklıdırlar.

Bu macunların düzenli olarak kullanımı gerekir. Düzenli kullanım sonrası eski performansa nazaran çok fazla gelişme olduğu görülecektir. Satın aldığınız ya da kendinizin hazırlamış olduğu karışımları sabah ve akşam olmak üzere birkaç kaşık almak suretiyle düzenli olarak kullanmalısınız. Bu macunlar kendinize olan güveninizi artıracak daha formda, daha atak, daha zinde ve daha aktif olmanıza yardımcı olacaktır.