En Güçlü Ereksiyon Hapları

En güçlü ereksiyon hapları denilince ereksiyonun fizyolojik mekanizmasına erkek cinsel organı peniste kan akımını hızlandırıp ereksiyon sağlayıcı ve cinsel ilişkiyi kolaylaştırıcı ilaçlar akla gelmektedir. Bu ilaçlar penisin sertleşmesinde önemli bir rolü bulunan enzim fosfodiesteraz 5’in penisteki etkisini engellediklerinden dolayı tıpta fosfodiesteraz 5 inhibitörleri olarak isimlendiriliyorlar.

Piyasada bu etkilere sahip pek çok ereksiyon hapı bulunmaktadır.  Fakat rastgele bu ilaçları kullanmak pek doğru değildir.  Kullanmadan evvel mutlaka bilgi edinmeli ya da doktora danışılmalıdır. Özellikle de kronik bir rahatsızlık söz konusuysa daha da hassasiyetle yaklaşılması daha doğru olur. 

En Güçlü Ereksiyon Haplarını Kimler Kullanabilir

En güçlü ereksiyon hapları ereksiyon tedavisinde birinci düzeydir. Sağlık durumu ile ilgili tam detaylı bir bilgisi olmayan kesinlikle rastgele kullanmamalıdır. Aşağıda sayılan durumlar haricinde  asla bu ilacı kendi başına kullanmamalıdır. 

  • Uzun veya kısa etkili nitrat içeren ilaçları kullanmayanlar
  • Ciddi derecede kardiyak bozukluğu olmayanlar
  • Son ay gibi bir sürede miyokart enfarktüsü geçirmemiş olan kişiler
  • İleri boyutta karaciğer ve böbrek yetmezliği gibi sorunu olmayanlar
  • Tavukkarası hastalığı olmayanlar

İçin uygun ve kullanılabilir ilaçlardır.  Bunların yanısıra bazı enfeksiyon ve viral hastalık tedavisi sırasında ilaç kullananların aynı anda ereksiyon haplarını almaması gerekir.

Ereksiyon Haplarının Yan Etkileri Nelerdir

En güçlü ereksiyon hapları risk grubunda olmayan her yaş grubundan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ilaçtır. Ancak çoğu genç yaştaki erkek performans arttırıcı olarak kullandığı için biraz kontrolsüz kullanıma yol açabiliyorlar. En güçlü ereksiyon haplarının hepsinin bir birine yakın ortak yan etkileri bulunuyor. Viagra fiyat ve etki olarak en güçlü sertleştirici ilaçlar arasında tercih nedenidir.

Bu yan etkiler arasında çarpıntı, ateş basması, baş ağrısı, baş dönmesi, terleme, görme bozukluğu, iştahsızlık, sırt ve bacak kaslarında ağrı, yüzde kızarıklık hissi ve burun dolgunluğu gibi genelde hafif hissedilen etkilerdir.

Fakat kalp ve kardiyak bozukluğu gibi rahatsızlıkları olan kişilerin kullanmaktan kaçınması önemlidir. Çünkü kalp ile ilgili rahatsızlıklar ani ölümlere yol açtığından ciddiye alınmalıdır.  İlle de kullanmak gerekiyorsa da önerilen dozun altında kullanım, dikkatli kullanım gibi hassas bir biçimde devam edilmelidir.

Ereksiyon Haplarının İçinde Ne Vardır?

Ereksiyon ilaçlarının amacı peniste kanlanmayı artırarak penisin sertleşmesini sağlamaktır. Bunun için de içindeki aktif maddeler olarak Tadalafil, Vardenafil, Sildenafil, Avanafil, Udenafil, Lodenafil ve Mirodenafil bulunuyor. 

 Ereksiyon haplarının etkileşim bakımından başlangıç süreleri, gıdalarla etkileşimi ve etki süreleri  birbirinden farklıdır. Piyasada pek çok farklı isimlerle ereksiyon hapları bulunuyor. Bu haplar penis büyütme için kimyasal barındırmayan ve yıkıcı olmayan bir tedavi yöntemidir. Bu kapsüller cinsel hayatı düzene sokmak için besleyici ve naturel bileşiklerin besleyici bir karışımıdır.

Ayrıca bu ürünler cinsel dürtüleri harekete geçirmek için de kullanılırlar. Bu açıdan daha mutlu ve sağlıklı birliktelikler için ikili ilişkilere katkısı oldukça büyüktür. En güçlü ereksiyon hapları fiyat bilgisini edindikten sonra doktora danışılıp öyle kullanılması daha faydalı olacaktır.

Ereksiyon Haplarını Kullanmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir

Her ereksiyon hapı sertleşme bozukluğu olan herkese iyi gelmeyebilir. Hastalardaki bozukluğun ciddiyeti kullanılması gereken ilacın miktarını, dozunu, nasıl kullanılacağını etkiler. Hatta hastanın yaşı, cinsel ilişki sıklığı veya partnerinin cinsel birliktelikten beklentisi gibi durumlar kullanılacak tedavi şeklini biçimlendirebilir.

Eğer hastanın durumunu etkileyecek olan bazı rahatsızlıklar örneğin kalp rahatsızlıkları, şeker hastalığı, karaciğer ve böbrek yetmezliği gibi sağlık sorunları olanlarda farklı bir tedavi uygulanabilir. Her geçen gün gelişen teknoloji ve yeni çıkan tedavi metotları ile yeni tedavilere geçilebilir. En güçlü ereksiyon hapları orijinal kullanmaya gayret edilmelidir.  Çünkü bu ilaçlar yalnızca resmi sayfasında satılır ve kesinlikle internet üzerinden bilmediğiniz sitelerden böyle bir ilaç alınmamalıdır.

Ereksiyon Hapları Fiyatları

En güçlü ereksiyon hapları fiyatları için mutlaka eczaneden veya resmi sitesinden bilgi alınmalıdır. Bu tür ilaçların tamamı eczanelerde satılmaktadır. Oral yolla alınan bu tür haplar ilaç kategorisinde yer aldığı için Sağlık Bakanlığına tabi olmayan kurum ve kuruluşların satması mümkün değildir. En güçlü ereksiyon hapları online olarak satılan ve güvenilir olmayan sitelerden asla alınmamalıdır.

En güçlü ereksiyon hapları eczane satışları her zaman daha güvenilir olduğundan en sağlıklı alışveriş türü bu olsa gerek. Çünkü bilinmeyen internet sitelerden reklam yoluyla ulaşarak kişileri kandırıp dolandırabilirler. Hem paranızdan hem sağlığınızdan olmamanız için bu yollara başvurmamanız en doğru seçim olacaktır.