Erkekleri Tahrik Eden Noktalar

Her kadın, karşısındaki erkeği tahrik etmek ister. Böylece cinsel ilişkiden büyük bir haz alırlar. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi bazı bölgelerinden tahrik olurlar. Bu bölgeleri iyi bilmek, kadının erkeğe ne şekilde yaklaşacağını belirler. Erkekleri tahrik eden noktalar aşağıda verilmiştir. Detaylı cinsel bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazılarının devamını oku.

Bu noktalara yapacağınız ufak hareketler, erkeğin hemen tava gelmesini sağlar. Ayrıca bazı erkekler, tahrik oldukları bölgelerle uğraşılmasından çok hoşlanırlar.

Eğer erkeğinizi bu konuda daha fazla memnun etmek istiyorsanız, tahrik noktalarını adınız gibi bilmeniz gerekir. Erkeklerin bu şekilde tahrik olması, iyi bir ön sevişmenin de kapılarını açar. Çünkü erkekler, ne kadar zevk alırlarsa o kadar fazla oranda zevk yaşatırlar.

Penis Ve Etrafı

Erkekleri tahrik etmenizi sağlayacak en önemli noktalardan biri penis ve etrafıdır. Bu noktalar, her erkek için büyük bir önem taşır. Çünkü erkeği baştan çıkaran şeylerden biri penisi ile oynanmasıdır.

Erkeğinizi baştan çıkarmak isterseniz, penisini ya da penisinin etrafını öpüp okşayabilirsiniz. Bu hareketiniz erkeğin aklını başından alacaktır. Ayrıca erkek, kadınının penisine olan düşkünlüğünü görecek böylece onu daha fazla isteyecektir.

Penis ve penisin etrafına yapılan hareketler, erkeğin uyarılmasına neden olur. Erkeği en kısa şekilde sekse hazırlamak istiyorsanız, penis ve penisin etrafında gezinmeniz yeterlidir. Bu erkek için her şeyden daha cezbedici gelir.

Erkekler için cinsel ilişkide zevk noktaları

Göğüs Uçları

Göğüs uçları, erkekleri tahrik eden noktalar arasında bulunmaktadır. Göğüs uçları aynı zamanda kadınların da tahrik noktaları arasında yer alır. Erkeği tahrik etmek istiyorsanız, göğüs uçlarını atlamamanız da fayda vardır. Özellikle de seks esnasında bu noktalara dokunursanız, erkek bundan aşırı derecede memnun kalacaktır.

Göğüs uçları, hemen her şekilde tahrik olmaya uygundur. İster öpün isterseniz ısırın, sonuç olarak aynı tepkiyi göreceksinizdir.

Hatta seks esnasında bir eliniz erkeğin göğüslerinde olabilir. Birçok erkek göğüsleri ile oynanmasını fazlasıyla sever. Ancak zevk anında birden erkeğin göğüslerini sıkmamalısınız. Bu onun canını yakabilir ve ters bir tepki vermesine neden olabilir. Erkeğin tahrik noktalarına nazikçe yaklaşmalısınız. Çünkü bu noktalar, diğer bölgelerden daha bir hassastır.

Alt Dudak Kenarı

Erkekleri tahrik eden noktalar arasında alt dudak kenarı da yer almaktadır. Erkeklerin birçoğu, ön sevişmeye sanıldığından daha fazla önem vermektedir. Bu nedenle sevişme heyecanlarını artıracak tahrik noktalarına dokunulmasına bayılırlar. Erkeğin alt dudak kenarına çok hassas yaklaşmanız gerekir. Acele etmeye gerek yoktur. Kibar bir şekilde öpücükler kondurarak erkeği tahrik etmeyi başarabilirsiniz. Bazı erkekler hızlı bir sevişme isterken bazıları ise yavaş şekilde yaşamak isterler. Erkeğinizin beğenisine göre hareket etmeniz onu gereğinden fazla tahrik edecektir.

Kulak Memesi

Erkekleri zevkin en üst noktalarına çıkaracak noktalardan biri de kulak memesidir. Kulak memesi, aynı şekilde kadınlar için de tahrik edici bir etkiye sahiptir. Erkeğin kulak memesini ufak ufak ısırabilirsiniz. Erkek bu şekilde ciddi derecede uyarılır. Isırmanın yanı sıra emme ya da öpme gibi davranışlarda da bulunabilirsiniz. Hatta erkeğin kulak memesine yaklaşmaya karar verdiğinizde boyun kısmını başlangıç noktası olarak kullanabilirsiniz.

Boyun Ve Çevresi

Erkekleri tahrik eden noktalardan biri olan boyun ve çevresi, hiçbir erkeğin hayır diyemeyeceği bölgelerin başındadır. Penis bölgesinden sonra en fazla etkilenilen nokta boyundur. Erkeği çok hızlı bir şekilde tahrik eden boyun kısmı, seks anında asla boş bırakılmamalıdır. Erkeği tahrik etmek için boyun kısmını yalayabilir, öpebilir ve emebilirsiniz. Hatta boynu hafif bir şekilde ısırıp erkeği daha fazla etkileyebilirsiniz.

Prostat Noktası

Prostat noktası da aynı şekilde erkeği tahrik eden bir kısımdır. Bu bölgede oldukça ince olan bir tabaka vardır. Bu deri tabakasına yapılan okşama hareketi, erkeği tahrik etmeye yeterlidir.

Erkekleri Tahrik Eden Diğer Noktalar Nelerdir?

Erkeği tahrik eden noktalar arasında öne çıkan yerler, yukarıda verilmiştir. Ancak bu bölgeler dışında da tahrik etkisi yaratacak yerler bulunmaktadır. Erkeği tahrik eden diğer noktalar ise şunlardır:

  • Anüs,
  • Perine bölgesi
  • Frenulum bölgesi
  • Penis ucu
  • Bel çukuru
  • Kasıklar
  • Avuç içleri
  • Ense

Bu gibi noktalar da erkekleri tahrik etmek için yeterlidir. Erkeği tahrik etmek için kullanabileceğiniz birçok nokta vardır. Ancak bu noktalar her erkek için geçerli olmayabilir. Bazı erkekler, daha farklı bölgelerinden de tahrik olabilirler. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.