Erken Boşalanlar Ne Yapmalı

Erken boşalanlar ne yapmalı, Aşkın dürtüsünü ve içsel hareketini bir kez erken boşalmaya şartlandırıldığında, verilen reaksiyon her vakit aynı biçimde olmaya devam eder. Dolayısıyla bu hareketlerin uçaklardaki “otomatiğe bağlamış pilot” gibi, denetiminiz dışında kendiliğinden çalışan beyninizin kontrol noktası tarafından yönetilmeye başlamış olur, yani bizim denetimimiz olmadan boşalma durumu istemsiz ve bilinçsiz olarak başlar. Böylelikle, bir erkek erken boşalma problemini çözüme ulaştırmak istediğinde bile otomatiğe bağlamış pilot ile yönetilmekte olduğu için denetimsiz boşalmaya devam eder.

Çünkü insan yapısı dolayısıyla kapalı bir canlıdır; eski olan, alışkanlığın dışında davranışları, kendisini mutsuz etse bile “güvenilir” bulur ve bilinçsizce yeniler. Fakat kendisini ve eşini mutlu edecek boşalma kontrolü gibi yeni davranışları ise “tehlikeli ve ürkütücü” bulur ve dayanımını geliştirir, eskiyi yenilemeye devam eder. Ayrıca uzun zamanlar çok düşük seviyede cinsel uyarı aldığı için erken boşalan erkeğin aşk dürtüsünü ve içsel hareketini, belli bir cinsel tutku derecesinin üzerine ulaştığında otomatiğe bağlamış pilot tarafından tetiklenir ve erken boşalma başlamış olur.

 Neyse ki, bu hareketler tarafından sergilenen ve otomatiğe bağlamış pilotun denetiminde hareket eden alışılmış davranışlar tersine dönebilir. Çünkü aşk dürtüsünü ve iç cinsel hareket yalnızca erken boşalmayı geciktirici kontrolü değil, idrar tutup bırakmada da kullanılır fakat ters bir mekanizmayla; erkek idrarını tutmak için bu dürtüsünü kasmalıdır, işemek için gevşetmelidir, menisini tutmak için ise bu dürtüsünü gevşetmelidir, boşlamak için kasmalıdır.

Erken Boşalmayı Geciktirmek İçin Tavsiyeler

Bu nedenle nasıl ki idrar yaparken kontrol sağlamayı biliyorsanız, cinsel dürtüşünüzü boşalma denetimini sağlamada da kullanabilmeniz mümkün. Sonuçta uzun süre idrara çıkmadan kendinizi tutabiliyorsunuz ve idrar tutmayı “çocukken” öğrendiğiniz gibi meninizi tutmayı da “erişkin bir erkek” olarak öğrenebilirsiniz.

Erken boşalma problemi olan kişiler cinsel birleşme anında zevk alabilecekleri birçok cinsel doyumdan haberli değillerdir. Çünkü bu kişiler penislerine yalnızca sertleşmek ve boşalmak için gerek duyarlar, zevk almak ve hissetmek için değil… Bu nedenle penise dokunurken duygulara ya da penisin vajina içindeki hareketleri sırasında sürtünmeye odaklanmak, boşalma sorunuyla karşılaşanlar ve erken boşalmalarını gidermek isteyenler için önemli bir etkendir hatta cinselliğin temel öğesidir.

Böylece kişi vücudunda neler olduğunun farkında olabilir, “sarı ışık” adını verilen durma noktasında durabilir; yani boşalma ile ilgili ilk bedensel ve psikolojik durumun erkeğin aklına düştüğü an trafik lambalarındaki sarı ışığın yanması gibidir, sarı ışık yandığında durabilen bir kişi boşalmasını da kontrol edebilir.

Geciktirici Ürün Tavsiyeleri

Cinsel tutku üzerinde daha iyi bir kontrol sağlayabilmek adına cinsel etkinlik anıda eş ile yaşanan yoğun duygu üzerinde durulması, performans ve eşi tatmin etmek yerine hislere odaklanılması şarttır. Bunun için geciktirici hap ürününden veya yine onun kadar tercih edilirliği yüksek olan geciktirici sprey ürününden kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanmanız size unutamayacağınız zamanları uzatmanızı sağlayacaktır.

(a) Boşalma kontrolünü öğrenmek vakit ve emek ister, bunu gerçekleştirmeye kendinizi adayın.

(b) Bir sonraki hamleye geçmeden önce bulunduğunuz adımı kusursuzca gerçekleştirin, egzersizi yeniden yaparken daha düzgün yapın ve sabırlı olun.

(c) Egzersizlerden tam bir kazanım alabilmeniz için tamamıyla rahatlamalı, gevşemeli ve egzersizi tamamlayana kadar yeterli vakte sahip olmalısınız. Erken boşalmanın gerilimli anlar sırasında geliştiğini unutmayın. Bundan dolayı, egzersizi rahat ve en uygun bir ortamda gerçekleştirmelisiniz.

(d) Olumlu bir tutumda bulunun, erken boşalmanın üstesinden gelebileceğinizi hiç unutmayın. Olumlu düşünürseniz sorunu başarıyla çözebilirsiniz.

(e) 21 gün şartını unutmayın. Her bir egzersizi en az 21 gün derli toplu yapın. Yeni öğrenilen bir davranışın devamlılığa dönüşmesi vakit alacaktır. Bundan dolayı erken boşalma halinizden kaçının. Boşalma denetimini sağladığınızda, hızlı bir seks yapmaktan kaçının. Çünkü hızlı boşalma durumunuz basitçe geri dönebilirsiniz.

Erken Boşalmayı Geciktiren Haplar

İlişkilerin en büyük sorunu haline gelen erken boşalma sorunu; erkeklerin mutsuz bir hayat sürmelerine neden oluyor. Partnerine karşı mahcup olan ve bundan dolayı kendini kötü hisseden erkek bu durumu sosyal hayatına yansıtıyor. İçe kapanıklılık, özgüven eksikliği ve sonunda cinsel soğukluk baş gösteriyor. Normal bir şekilde tatmin olamayan kadınlar da ise agresif ruh durumları görülmektedir. Cinsel hayat ilişkilerin çok büyük bir parçasını oluşturur. Burada meydana gelecek her hangi bir durum ilişkinin mutsuz olmasına, bazen de bitmesine neden olacaktır. Fakat artık tıbbın ve ilaç sektörünün gelişmesi ile birlikte erken boşalmayı geciktiren haplar son derece işe yaramaktadır. Erken boşalanlar ne yapmalı ? aşağıdaki liste de bulunan vega 100 mg gibi geciktirici ilaçları tercih edebilirler.

  • Lacoste 120 Sildenafil
  • Maxman 5 geciktirici hap
  • Porcodile geciktirici hap
  • Sex Men cinsel güç arttırıcı
  • Vigour Geciktirici hap
  • Vega geciktirici hap
  • Novagra geciktirici hap
  • KAmagra tablet geciktirici hap

Erken Boşalmayı Unutun

Erken boşalmayı geciktiren haplar belli kullanım şekilleri vardır. Bu kullanım şekillerine kesinlikle uyulmalıdır. Uygun şartlar altında alınan haplar ile boşalma süreler 30 ile 45 dakika arasına çıkacaktır. Öncelikle bu hapları alırken orijinal olmalarına dikkat edin. Güçlü cinsel haplar ve çok satılan ürünler olduğu için sahtelerini piyasaya süren çok fırsat düşkünü var. Orijinal haplar Sağlık Bakanlığı denetimi ve izni ile satışa çıkmaktadır. Bu ilaçları kullanırken alkol veya başka uyarıcı maddeler kullanılması kesinlikle yasaktır. 18 yaşından büyük ve belli sağlık problemi olmayan herkes bu  hapları kullanabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir