Erken Boşalmayı Geciktirici

Eğer partnerinizi yeteri kadar tatmin edemediğinizi düşünüyorsanız birçok problem yaşıyor olabilirsiniz. Piyasada bulunan birçok erken boşalmayı geciktirici ürünler sayesinde erkekler yaşadıkları en ağır cinsel sorunlardan bile kolayca kurtulabiliyor. Bu ürünlerden biri tercih ettiğiniz zaman doğru şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Kaliteli bir erken boşalmayı geciktirici sayesinde eski performansınıza çok kısa sürede kavuşabilirsiniz. Hatta doğru bir teknik ile bu performansın bile üstüne çıkabilirsiniz. Örnek verecek olursak vega 100 mg hapı gibi etkili ürünler hem geciktirici hem de sertleştirici olarak son derece faydalı ürünlerdirç

Hangi Cinsel sorunlar erkeği en çok etkiliyor?

  1. Sertleşme problemi üzerine gidilmediği takdirde kronikleşen bir problem olma özelliği taşıyor. Bu nedenle tüm erkeklerin dikkate alması gereken konuların başında geliyor. Sertleşme problemi cinsel yaşamdan zevk almanıza engel teşkil etmektedir. Zevk alınmayan bir cinsel yaşam ilişkilerinizin bitmesine bile neden olabilmekte. Bu nedenle partnerinizi sertleşme problemi olmayan bir penis ile uyarmanız gerekiyor. Doğru beslenme ile kısa sürede tedavi olabilirsiniz.
  2. Erken boşalma birçok erkeğin en büyük sırrı konumunda. Bu yüzden eşinden ayrılan, partneri tarafından terk edilen birçok erkek mevcut. Eğer sizinde böyle bir probleminiz varsa en kısa sürede destek almalısınız. Bu destek uzman eliyle gerçekleştirilmelidir. Böylece probleminizi çok kısa süre içinde çözebilirsiniz.

Erkekler için yukarıdaki problemler bazen gurur ve kişilik meselesine dönüşebiliyor. Gurur yapmadan önce erken boşalmayı geciktirici ürünler satın alarak kendinizi tedavi etmeyi deneyin. İşleyen demir ışıldar bunu unutmayın. Düzenli bir seks hayatı ile tüm problemleriniz bitecektir.

Erken Boşalan Erkeklere Tavsiyeler

Erken boşalma durumu cinsel ilişki esnasında bir erkeğin yaşayabileceği en büyük problemlerden birisidir. Ama unutmamak gerekir ki, bu durum tamamen bir sağlık sorunudur. Yani bu sorunu kişisel olarak algılayıp kendi psikolojimizi olumsuz etkileyecek şekilde algılamamalıyız. Bu durumda hastalığın tedavisi konusunda da sorunlar yaşayabiliriz.

Bu yüzden erken boşalan erkeklere tavsiyeler noktasındaki en büyük tavsiyemiz, sorunu farkına varıp gerektiği yerde terapist desteği de almaları olacaktır. Çünkü bu sorunun önüne geçilmediği durumlarda cinsel hayatımızı çok olumsuz yönde etkileyecektir. İlişki esnasında partnerimizi tatmin edemeyecek ve başarılı bir ilişki geçiremeyeceğiz demektir.

Erken boşalma sorunu erkeklerde tam olarak hayatlarını yansıtmaktadır. Bu problemler karşılaşan insanlar genel olarak kendi hayatlarında da aceleci insanlar olmaktadır. Bu durum bilimsel olarak da açıklanmaktadır. Erken boşalan insanlar günlük hayatta da hızlı araba süren, hızlı yemek yiyen ve hızlı konuşan tipler olmaktadır. Kendinizde bu sorunun olduğuna inandığınız an öncelikle kendiniz birtakım yöntemler deneyerek sorunu aşabilirsiniz.

Bu yöntemlerden fayda görmediğinizi anladığınız andan itibaren ise çeşitli ilaç tedavilerine ve doktor kontrollerine gitmek durumundasınız. İlk aşamada evde kendi başınıza çeşitli mastürbasyon egzersizleri, pozisyon değiştirme, yer değiştirme, dur-başla yöntemi gibi etkinlikler deneyebilirsiniz. Erken boşalma sorununuz ciddi bir seviyede değilse, bu yöntemlerle de bunu aşabilirsiniz. Erken boşalma sorunlarının yine büyük bir sebebini psikolojik nedenler oluşturmaktadır.

Erken Boşalmayı Geciktirin

Kişiler çeşitli stres, heyecan ve kaygı durumları içinde bulunduğundan dolayı da erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Bu noktada kaygı ve heyecanı yaşamak için en doğru yöntem terapistlerdir. Bu noktada bilinçli düşünerek bir terapistten yardım almanız da fayda vardır. Çünkü psikolojik temelli sorunlara çözüm bulunamadığı zamanlarda, bilinçaltımızda yerleşerek iler ki yaşlarımızda da bizi etkilemektedir.

Erken boşalma konusundaki en büyük tavsiyelerimiz den birisi de kendi başınızda yaptığınız zararlı ve sağlıksız yöntemleri denememeniz olacaktır. Bazı bitkisel ilaçlar günlük olarak sizlere fayda sağlasa da, sorunu kalıcı olarak çözmeye yardımcı olmamaktadır. Bu noktada doktor önerisi ile kullanacağınız ilaçlar soruna büyük ölçüde çözüm getirecektir.

Geciktirici spreyler olarak bildiğimiz bu ilaçları doktorunuzun önerisi ile kullanarak, erken boşalma sorunuyla mücadele edebilirsiniz. Genel olarak büyük bir yan etki yaratmayan bu ilaçları, doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız durumunda herhangi bir sorun oluşmayacaktır. Geciktirici krem ürünleri de tercihlerinizden biri olabilir. İleri seviye geciktirici ürünlerden olacaktır. Kullanacağınız bu ilaçlar size etkili bir cinsel ilişki yaşantısı sağlayacaktır.

Erken boşalma sorunlarının sebepleri bilimsel olarak fizyolojik ve psikolojik nedenlere bağlansa da, bu sorunun nedeni %99 gibi bir istatistikle psikolojik olmaktadır. Yani erken boşalma sorunları genel olarak kişilerin fizyolojik yapıları gereği ortaya çıkmamaktadır. Genelde çeşitli psikolojik etkenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır.

Bu noktada ise hem terapist kontrolü ve bunun yanında kullanacağınız geciktirici haplar sayesinde sorunu kökünden halledebilirsiniz. Yine hepsinden önce tekrardan unutmamak gerekir ki bu sorun tamamen sağlıksa bir sorundur. Özellikle toplumumuzda erkekler bu sorunu genel olarak kişisel algılamaktadır.

Toplum içinde de bu kişiler iktidarsız olarak adlandırılmaktadır. Bu sorun herkesin karşılaşabileceği cinsten bir sorundur. Bu nedenle toplum algısına yenik düşerek sorunu kişiselleştirme meliyiz. Sorunu bu şekilde algıladığımız durumlarda genelde sağlıksız ve zararlı yöntemler denemeye çalışmaktayız. Bu da sorunu kalıcı olarak tedavi etmeye yetmemektedir. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için öncelikle erken boşalma sorunumuzu kabul etmeli ve bir uzman yardımı almalıyız. Doktorun önereceği çeşitli ilaçlarla birlikte de bu sorunu kısa bir sürede aşabileceğiz.