Geciktiriciler Etkili mi?

Erken boşalma erkeklerin partnerleri karşısında kendilerini eksik veya yetersiz hissetmesine kadar uzanan birçok olumsuz sonuca neden olabilir. İlişkilerin ayrılmaz parçalarından olan cinsellik erken boşalmalar ile sorun haline gelmeye başlayabilir. İlişkinin süresi kadar kadının beklentilerini ne oranda karşıladığı konusuna da eğilmek yerindedir. Erken boşalmayı engelleyen geciktiriciler etkili mi? bilgi için devamını oku.

Çünkü cinsel ilişki sanılanın aksine hem kadın hem de erkek açısından beklentileri karşıladığı oranda başarılıdır. Geciktiriciler etkili mi? Erken boşalmayı engelliyor mu? Devamını oku detaylı cinsel bilgiler ve Cinsel sağlık ürünleri için sitemizi mutlaka hemen incele.

Uzun süreli olması için birbirlerine sevgi duymaları kadar cinsel anlamda yeterli olmaları konusu ortaya konulur. Erkeğin erken boşalma olarak değerlendirmediği bir durumun kadın açısından erken biten bir ilişki olma olasılığı bulunur. Kadınların erkeklere oranla daha uzun sürede ve fazla uyaranla ilişkiden keyif alır hale geliyor olması bunun en büyük nedenlerinden bir tanesidir.

Erkeğin erken boşalma sorunu olduğunda bunu kabul ederek en etkili çözümü araması doğru olandır. Geciktirici sprey gibi harici kullanım için tavsiye edilen ürünler bu teşhisten sonra kullanım için devreye girer.

Erken Boşalmaya Çare

Uzun süren tedavi aşamalarını yaşamak ve bunu devam ettirmek istemek kesin sonuçların alınmasında etkilidir. Ama anlık yaşanan ve ilişkilerin kısa sürmesinin engellenmek istendiği hallerde nasıl bir çareye başvurulacağını düşünmek gerekebilir. Kısa süreli yaşanan bir sorun olduğunu ve altında yatan nedeni bildiğinizde yapılması gereken geciktirici tarzında çarelerden faydalanmak olabilir. En sık başvurulan çarelerden bir tanesi olmasının arkasında yatan neden budur.

Geciktirici Neden Kullanılır?

Çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak kısa süreli yaşanan erken boşalmalar erkeğin rahatsızlık duymasına nede olabilir. Böyle bir durumdayken çare olması adına erken boşalmanın engellenmesini sağlayan geciktiriciler tercih edilebilir. Ereksiyon halinin kısa sürmesi, partnerin zevk almamışken erkeğin boşalması istenen haller değildir.

Gerekli kan akışının sağlanmaması, ereksiyonda sorun olması, stres kaynaklı boşalmanın engellenememesi gibi etmenler fark edildiğinde hemen geciktirici kullanımına başvurulur. Uzun vadede ilaç veya bitkisel kökenli olduğu kadar terapilerle de çözüm bulabileceğiniz bir rahatsızlık olduğu bilinmelidir. Ama geciktiricilerin çözümler arasında görülmesinde herhangi bir sakınca yoktur.

Geciktirici Nasıl Kullanılır?

Adından da anlaşıldığı üzere erkeğin henüz boşalmak istemediği hallerde boşalmasını erteleyen ve ilişki için gereken uzun süreli penis ereksiyon halini sağlayan bir üründür. Birbirinden farklı formları ve markaları olduğu bilinir. Kullanımı son derece basit iken etkisi kullanımın doğruluğuna bağlı şekilde oluşur. Plansız bir cinsel ilişki olduğunda aniden kullanılması gerekebilir. Formuna göre kullanımından bahsetmek en doğru olandır. Sprey şeklinde olanların doğrudan penise sıkılması gerekirken hap olanların ilişkiden en az bir saat kadar önce alınması istenir.

Geciktiricili Prezervatif Kullanılır Mı?

Sıklıkla merak edilenlerden bir tanesi geciktirici içeriği olan prezervatiflerin işe yarayıp yaramadığıdır. Diğer formlarında kullanılan maddenin prezervatife yeterli oranda eklenmesiyle elde edilen bir korunma yöntemidir. Sağlıklı şekilde ilişkiye girmek adına kullanılması önerilirken geciktirici özelliği olması daha çok tercih edilmesine neden olur. İlişkinin en başında kullanılması ve ilişki sırasında çıkarılmaması etkin maddenin peniste kalmasını ve beklenen etkinin ortaya çıkmasını sağlar. Kullanımı kişiden kişiye ve tercihe bağlı olsa da tercih edilebilir ürünler arasında olduğunu söylemek doğrudur.

Cinsel sağlık

Geciktiriciden Beklenen Etki Nasıl Elde Edilir?

Her zaman aynı etkiyi elde edemediklerini söyleyen kullananların merak ettikleri durumlardan bir tanesi de ne zaman kullanacakları konusudur. İlişkiden hemen önce kullanmak ve kısa süre sonra ilişkiye girmek beklenen etkinin ortaya çıkmasını azaltabilir. Çünkü etkili olması için penise temas etmesi ve belli bir emilim süresini sağlamış olması gerekir. Bu sayede erken boşalmada beklenenden daha iyi sonuç elde edilmiş olur. Marka, kullanım, kişinin beklentisi gibi faktörler etkisinde değişiklik olmasına nedendir.

Geciktiricinin Kullanım Süresi Ne Olmalıdır?

Sürekli kullanılması veya belli aralıklarla kullanımı açısından engelleyici bir uyarı yoktur. Sağlıkla alakalı bir yan etki oluşturmadığı sürece kullanılmasının ilişkilere katkısının olacağı kesindir. Bundan dolayı kullanımı ilişkilerden önce ve yeterli uyarım olacak şekilde dikkatle olmalıdır. Cialis 30 tablet gibi etkili geciktirici hap ürünleri günde bir tabletten fazla kullanılmamalıdır.

Kadınların Kullanımı Uygun Mudur?

Kadınların ve erkeklerin yapıları farklı olduğundan aynı ürünü kullanmak doğru olmayacaktır. Kadınlara özel cinsel istek artıran ve boşalma konusunda tetikleyici etkisi bulunan çeşitli ürünler vardır. Bunların kullanımı erkek geciktiricilerinden çok daha fazla uyaran etkisi ortaya çıkmasına zemin hazırlayacağından dolayı ilişkinizin renklenmesini sağlar. Hem kadın hem de erkekler açısından ürün kullanmanın zararlı olmayacağı, ilişkilere katkıda bulunacağı yönünde öneriler vardır. Geciktiriciler etkili mi? Sitemizi hemen incele.