Penis Sertleştirici Vakum Pompalar

Penisin sertlik kazanmamış olan yapısı; katlanmış ve kıvrılmış deri kısmından oluşan, sertleşme halinde büyüyerek cinsel hareketlerde hasar görmeyecek yapıya gelen ve sertlik kazanmasıyla zevk veren doğal organdır. Penis sertleştirici vakum pompalar hem dikleştirme ve daha güçlü sertleşme için hem de büyütücü etkisi nedeniyle kullanılır.

Penisin sertlik kazanmasında kadınlardan etkilenmek, kokulardan tahrik olmak veya isteğin etkenlerden kaynaklanarak yükselmesi etkiliyken bazen de penis sertleştirici olan pompalar sayesinde sertlik sağlanabilir. Penis büyütücü ürünler olarak ta oldukça etkili memnuniyet veren ürünlerdir.

Penis sertleştirme amaçlı olan pompalar, vakumlu ve elektronik olarak tasarlandığından dolayı sertleşmeye ihtiyaç duyulduğunda elektrik bağlantısıyla hemen kullanılabilir. Bu pompalarla ilgili; penis sertleştirici vakumlu pompalar nedir, nasıl çalıştırılır, penisin nasıl sertleşmesini sağlayabilir, sorgulanmak istenebilir. Cinsel ürünler satışı yapılan online sitelerden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Penis Sertleştirici Vakumlu Pompa Nedir?

Penisin sertleşmesi genelde şehvet duygusu oluştuğunda kendiliğinden meydana gelen ve halk arasında kalkma olarak bilinen eylemdir. Ancak hem erkek yaşının ilerlemesi hem de kan yoğunluğundan dolayı penis içi kanının doluşunun yavaş veya zor olmasıyla bazen sertleştirici pompalar kullanmak gerekecektir.

Böyle durumlarda pratik olan penis sertleştirici vakumlu pompalar; penisin üzerini sarmalayan, elektronik olduğu için ekstra özel malzemelerden tasarlanan, birkaç saniyede penisin zevk alınarak sertleşmesini sağlayan cihazlardır. Çoğu pompa elektronik olurken bazen manuel kullanıma uygun olan tasarımlar da istenebilir.

Penis Sertleştirici Vakumlu Pompa Nasıl Kullanılır?

Penisin sert halini almasında kullanılacak vakumlu pompa, huni şeklinde tasarımla erkeklere özel üretilir. Huni yapısının içerisine penisin yerleştirilmesi ve pompanın dışının erkek teniyle bastırılarak kapatılması sağlanır. İçerisine hava kaçmayacak şekilde deri teması olan pompa, penisin dışını bir sıkma bir bırakma hareketleriyle hafif hafif uyarırken bir yandan da penis tahrişi olmayan vakumlama yapar.

Vakumun çekici etkisi penisin büyümesinde deriyi uyarırken sıkıp bırakma hareketleriyle de penis büyür ve sert olur. Böylece sertleştirme işlevli penis pompası kullanılabilir. Manuel olan pompalardaysa yine penis ile erkeğin kasıklarına kadar uzanan kısmı pompa içerisine güzelce yerleştirilir ve deri temasıyla pompanın dışardan bağlantısı kesilir. Yuvarlak ve yumuşak yapısıyla pompanın dışından sıkılarak bırakılır. Böylece el kullanılarak ve vakumlu pompa sayesinde penis sertleşecektir.

Penis Sertleştirici Pompa Yararları

Penis sertleştirici olan ve vakumlu özellik eklenen pompalar, erkek cinsel sağlığının ve özgüveninin temelden sarsılmasını önleyen yararlara sebep olacaktır.

Bu nedenle penis sertleştirmede kullanılan vakumlu pompanın yararları şunlardır:

  • Erkeklerin sertleşme yaşama problemleri kadına yansıtılmadan ve birkaç saniye gibi komik bir sürede ortadan giderilir.
  • Yaşı orta yaşların sonuna gelen, erekte olmayla sertleşme sorunları bulunan erkeklerin de boşalarak cinselliği sürdürmeleri sağlanır.
  • Karşı cins partnerle cinsellik olmasa dahi pompa yardımıyla bile mastürbasyon yapılmasını mümkün yapar. Böylece erkeklerin kendi başlarına da sertleştirici vakumlu pompayla tatmin olması olanaklıdır.
  • Erekte olma zorluğu olmamasına rağmen cinsel oyuncaklar deneyerek, cinsel hayata oyunlar sığdırılarak ve partnerlerde ürün deneme heyecanı barındırarak yaşam alanı renklendirme yapar.

Gibi, sertleştirici pompa yararlarından birkaçı bilinebilir.

Penis Sertleştirici Vakumlu Pompaların Kullanım Hataları

Elektrikli olan sertleştirici vakumlu pompalar, vakum dereceleri kademeler halinde değişen ve erkekler tarafından istenen vakuma göre seviyeye getirilebilen pompalardır. Ayrıca elektronik olmalarından dolayı erkekler tekrar pompa tuşuna basana kadar ürün çalışmaya devam eder.

Bazen erkekler yalnız başlarına mastürbasyon yaparken bu pompaları kullanırken ürünü çalışır konuma getirerek vakum düzeyini de en üst kademe olarak ayarlayıp ürünü çalıştırırlar.

Ancak güçlü vakum ev sıkıp bırakma işlevlerinden dolayı boşalma olsa da penisin renk olarak morarmalar yaşaması, tahriş olması ve birkaç saat sürecek kızarıklıklar oluşması muhtemeldir. Bundan ötürü sertleştirici olan vakumlu pompaların sertleşme sonrasında bırakılması ve en üst vakum kademesinde peniste çok fazla bekletilmemesi gerekecektir.

Penis Sertleştirici Vakumlu Pompalar Nerden Bulunarak Alınabilir?

Penis sertleştiricilerin sağlık aracı olmasının yanında aynı anda bir de cinsel oyuncak olmasından dolayı, hem sağlık işletmelerinde hem de erotik ürün mağazalarının raflarında satışı yapılır.

Eczanelerin her birinde olmasa da büyük çaplı eczanelerde, internet üzerinden erotik ürün satış birimlerinde veya doğrudan yerel mağaza şeklinde erotik ürün satışı bulunan işletmelerde penis büyütücü olan pompaların vakumlu olanları, elektronik veya manuel şekilleriyle alınabilir.

Satış temsilcilerinin ve satılan mağazalardaki bayiliklerin değişmesiyle sertleştirici pompaların fiyat tutarları da sabit kalmayacaktır. Bütçe tespiti sonrasında erotik ürün sanal mağazalarından veya uygun fiyat veren yerlerden bu pompalar alınabilir. Penis sertleştirici vakum pompalar hakkında daha fazla bilgi için ekol eczane sitemizi hemen incele.